כתיבת תוכן ממכר

כתיבה זו אהבה ואומנות.

למילים יש כח גדול –

פוסטים או מודעות שכתובות נכון שיווקית

יכולים ליצור בדיוק את סוג הקשר שאת רוצה עם הקהל שלך,

שלא לדבר על למכור

את המוצרים והשרותים שלך.

אז מה את צריכה?

גאנט תוכן מושלם

גאנט תוכן חודשי מושלם מלא ברעיונות לכתיבה מותאם למטרות העיסקיות שלך משלב ההיכרות ובניית הקשר בינך לבין הקהל שלך ועד למכירה של המוצרים והשרותים שלך. למי זה מתאים? למי שיודעת ואוהבת לכתוב אבל לא יודעת לכתוב שיווקית, אין לה רעיונות לכתיבה או שיש לה רעיונות אבל היא לא יודעת למקד אותם, לא יודעת איך לבנות הובלה נכונה למכירה, כותבת אבל לא יוצא מזה כלום.

מודעות מכירה

עכשיו את צריכה תאכל'ס למכור ואין לך מושג מה לכתוב? תשאירי את זה לי! מה נעשה ביחד? נפגש בזום, נדבר עליך, על העסק שלך, הקהל שלך ועל השרות או המוצר שאת רוצה למכור. על סמך כל אלה אני אכתוב לך את מודעות פרסום ממומן עם המסרים השיווקיים המדוייקים לקהל שלך, כאלה שעונים על כל השאלות שלהם ויוצרים בהם חשק מטורף לקנייה!

תסריטים לסרטונים

הופה! כולנו כבר יודעות ששיווק בוידאו עובד הכי טוב ומקבל חשיפה גבוה יותר מפוסטים כתובים. עד כאן הכל טוב, הקטע הוא שבגלל שהרשת מוצפת בסרטונים מחקרים מראים שיש לך בערך 8 שניות (במקרה הטוב) לגרום לצופים בך להמשיך לצפות בסרטון שלך! אז איך עושים את זה? על ידי כתיבת תסריט מדוייק מאוד של התוכן שהצופים בך צריכים לשמוע גם כדי להמשיך לצפות, גם כדי לסמוך עליך שאת יודעת מה את אומרת וגם להמשיך לעקוב אחריך!

עכשיו את

עשיתי לך חשק? יאללה בואי נדבר, תספרי לי עליך,  

על העסק שלך ועל מה שאת רוצה להגשים ונתחיל לעבוד 🙂 

המגשימה הדיגיטלית

0524-700966